Döner Robotu Kullanma Talimatları

Genel Talimatlar:

1. Robotun üzerindeki ve robotla birlikte verilen belgelerde yer alan tüm talimatlara mutlaka uyunuz.
2. Herhangi bir arıza durumunda mutlaka yetkili servisle iletişime geçiniz. Servis gelene kadar robota herhangi bir müdahalede bulunmayınız.
3. Robotun kurulumu yetkili servis tarafından yapılmalı ya da kullanım kitapçığındaki kurulum yönergelerine dikkat edilerek yapılmalıdır.
4. Robotu kullanan kişinin uykusuzluk, aşırı yorgunluk, alınan ilaç ya da alkol gibi maddelerin etkisiyle kullanım hataları oluşabilmektedir, bu gibi durumlarda robotu kullanmaktan kaçınılmalıdır.
5. Robotu kullanım kılavuzunda belirtilen özelliklerin dışında bir tezgaha, masaya ve benzeri bir yere koymayınız. Robotun çalışacağı masanın sağlam ve titreşimsiz çalışmaya uygun sağlamlıkta olması gerekmektedir.
6. Robotu dengesiz bir yere koymayınız, robotla birlikte verilen sabitleme aparatı ile mutlaka robotu sabitleyiniz.(ek parçalarla beraber kutunun içinde bulunacaktır)
7. Robotu mutlaka topraklı prize takınız, cihazınızı uzun süre kullanmayacaksanız fişi prizden çekiniz. Elektrik kablosunu ısıdan, yağdan, keskin kenarlı cisimlerden ve cihazın hareketli kısımlarından uzak tutunuz. olduğu 30 yıllık tecrübe ışığında üretmektedir.
8. Robotu, yüksek ısı, aşırı nem, direkt güneş ışığı, toz, yağmur, kar gibi dış etkenlerden koruyunuz.
9. Üretici tarafından belirtilmemiş hiçbir aksesuarı kullanmayınız.
10. Fırın ünitesinin açılması kapatılması, gaz veya elektrik bağlantıları gibi tüm konularla ilgili detayları, fırın kullanım kılavuzunu okuyarak dikkatlice yapınız. Gaz ya da elektrik bağlantılarını yetkili kişilere yaptırınız.
11. Bu robot sadece döner kesmek için tasarlanmıştır döner dışında herhangi başka bir şeyi kesmeyi denemeyiniz.
12. Robotun kesebileceği döner olarak hazır fabrikasyon döner tavsiye edilmekle beraber taze hazırlanan döner kesimi de yapılabilmektedir. Taze olarak hazırlanan döner robotun kesebileceği fiziksel boyutlara uygun olarak traşlanmalıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Ali Aktar dedi ki:

    Bu döner robotları için fiyatlarda uygun gibi

  2. Madge dedi ki:

    Hello ! Pas très fan des fringues qui brillent, mais tu portes très bien ce petit pull Moi je suis carrément obsédée par les motifs Na08vo&#a23j; Et ce n’est pas prêt de passer non plus ^^ xxx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.