Döner Robotu Yeni Fabrikası

Döner sektörüne yeni ivme kazandıran ve her geçen gün artan bir taleple gelişen piyasasıyla Korkmaz Mekatronik yeni tesislerini Torbalı-İzmir’de açtı.

Korkmaz Altun: ‘ Uzun yıllardır emek verdiğimiz ve her geçen gün geliştirdiğimiz Döner kesme robotuna, 2005 yılında AR-GE sine başladık. Uzun çalışmalardan sonra Döner Robotu 2008’de piyasaya sürüldü. Türkiye ve Dünya’nın önde gelen kırmızı ve beyaz et üreticileri başta olmak üzere, 3 ayrı kıtada, 25’i aşkın ülkede yüzlerce noktada endüstriyel ve fast food tip döner robotumuz, zincir marka ve işletmeler başta olmak üzere halen aktif olarak kullanımdadır.

Korkmaz Mekatronik olarak, gelişen iş hacmi ve pazardaki artan ihtiyaçlar doğrultusunda İzmir/ Torbalı’da 2500 m2 kapalı alanda üretimi gerçekleştirmek üzere yeni bir fabrika ile hizmet sunmaya başladık.

Korkmaz Mekatronik, geliştirdiği ileri teknoloji ürünü robotlar ile, geleneksel damak tadındaki dönerin daha hızlı ve kolay hale gelmesinde çok önemli bir boşluğu doldurarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Korkmaz Mekatronik kurucuları Korkmaz Altun ve Ramazan Demirbaş “Döner Robotlarımız, döner ustalarının rakibi olmak yerine onların işlerini kolaylaştıran mükemmel yardımcıları oldu. Gelişmiş fonksiyonları ile, her boyuttaki işletmenin tercih ettiği önemli bir ekipman olan robotlarımız, pişme kontrolü yapıyor ve kesimi tamamen otomatik olarak gerçekleştiriyor. Böylelikle ustalarımız daha hızlı siparişleri hazırlıyor ve işletmenin kapasitesi artıyor. Bugün robatlarımız 10 Kg’dan 220 Kg a kadar seçeneklerle sunuluyor. Çok yakında her işletmede bir Döner robotu olacağına inanıyoruz.” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Metin Yalçın dedi ki:

    Elinize beyninize sağlık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.